KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409165

nr 1740 9165

Douglas Thomson (1955), "Bathers". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 93x103 cm

Kondition: krackeleringar

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:36:48